Nüfus Randevu Al, NVİ Randevu Al 2024

Nüfus Randevu Al 2024. Yıl sonuna sayılı günler kala nüfus müdürlüklerinde yoğunluk arttı. Yeni yılda pasaport, ehliyet, kimlik kartı gibi belgelere ödenecek olan harçlar artacağı için nüfus müdürlüklerindeki işlemlerini 2023 yılı bitmeden yapmak isteyen vatandaşların yoğun bir nüfus randevu başvurusu yaşanmaktadır. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü NVİ RANDEVU AL sayfasından online randevu alınarak nüfus müdürlüklerinde işlemlerinizi hızlı yapabilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU AL 

NVİ Randevu al , Nüfus Randevu Al, Adres Kayıt Randevu Al,  Kimlik Randevu Al, Ehliyet Randevu Al, Pasaport Randevu Al, Nüfus dairesi randevularını internet veya telafon ile alabilirsiniz. RANDEVU TÜRÜ SEÇİNİZ ve NVİ RANDEVU ALINIZ:  T.C. Kimlik Kartı. Sürücü Belgesi. Pasaport. Adres Kayıt. Yeni Doğum. Diğer Nüfus Olayları. T.C. Kimlik Kartı’na Sürücü Belgesi Ekleme.

Vatandaşlarımızın Nüfus Müdürlüklerimizde yapacakları iş ve işlemler için Alo 199 ya da randevu.nvi.gov.tr adresleri üzerinden randevularını oluşturarak Müdürlüğümüze başvuru yapabilmektedir.

“Hususi Damgalı Pasaport” ve “Hizmet Damgalı Pasaport” başvuruları İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerince, “Umuma Mahsus Pasaport” ve  “Sürücü Belgesi”  başvuruları ise İlçe Nüfus Müdürlüklerince alınacaktır.

(Visited 727 times, 1 visits today)